individual retreat center

nuomojame sodyba seminarams meditacijos, nuoma jogos stovyklai, prie ežero, pirtis, miškas, jogos stovykla


 

RETRYTŲ CENTRAS - MEDITACIJŲ SODYBA
"BARAKA"

NUOMA SEMINARAMS, STOVYKLOMS, MOKYMAMS, RENGINIAMSMūsų Holistiniam centrui priklausančiame Retritų Centre "BARAKA", įsikūrusiame miško meditacinėje sodyboje netoli Vilniaus, siūlome jaukią, ramią erdvę Jūsų organizuojamiems užsiėmimams, stovykloms, seminarams, mokymams, renginiams.

Maloniai Jus kviečiame pasinaudoti mūsų vieta jeigu Jūsų veikla susijusi su holistika ar dvasine praktika (holistiniai terapijos būdai, masažai, meditacija, žmogaus kūno, energijos lavinimo praktikos, emocinės ir proto sveikatos gerinimas, tradicinės ir netradicinės dvasinės praktikos, psichoterapija ir pan.).


nuomojame nuoma seminarams, jogos, meditacijos, sodyba, stovyklai


Retytų Centras buvo kurtas specialiai dvasinei praktikai, todėl čia puoselėjame švarią, meditacinę, dvasinę atmosferą. Mūsų centre draudžiamas alkoholis, narkotikai, kiti svaigalai. Nenuomojame vestuvėms ar pokyliams. Pastatai statyti laikantis eko-statybos standartų. Centras nedidelis, bet jaukus, todėl idealiai tinka grupėms nuo 5 iki 25 žmonių. Kiekvienu atveju, atsižvelgdami į Jūsų planuojamą nuo žmonių skaičių, pasiūlysime optimaliausias sąlygas.

Jūsų patogumui:

nuoma seminarams stovyklai meditacijai salė (110 m2) su židiniu;
nuoma seminarams stovyklai meditacijai 45 m2 terasa su skaidriu stogu jogos, meditacijos ar kitiems užsiėmimams, arba maitinimui šiltuoju sezonu;
nuoma seminarams stovyklai meditacijai 2-5 žmones talpinantys kambariai Žaliame name;
nuoma seminarams stovyklai meditacijai jurta (16 m2, su pečiuku tinkama naudoti vaisais sezonais); 
nuoma seminarams stovyklai meditacijai pirtis;
nuoma seminarams stovyklai meditacijai virtuvė; 
nuoma seminarams stovyklai meditacijai vieta palapinėms;
nuoma seminarams stovyklai meditacijai labirintas;
nuoma seminarams stovyklai meditacijai jogos kilimėliai, pagalvėlės ir suoliukai meditacijai;
nuoma seminarams stovyklai meditacijai projektorius ir ekranas vizualinės medžiagos pateikimui.


Retrytų Centras miško meditacinėje sodyboje "BARAKA" yra Širvintų rajone, Kaimynų kaime, šalia Žebokštos ežero, netoli Musės upės. Atstumas nuo Vilniaus centro 39 km, nuo prekybos centro BIG - 34 km. Nuo Vilniaus centro automobiliu Ukmergės plentu galima atvykti vos per pusvalandį. Sodybai priklauso 1,2 ha miško ir 2,3 ha žemės, yra tvenkinys. Aplinkui yra daug gražių vietų (pievos, miškai, ežeras, upė, skardis) kur galima pasivaikščioti, pabūti ryšyje su gamta.

Nuoma meditacijos sodyboje seminarams, seminarai, stovyklos Nuoma meditacijos seminarams gamtoje, kaimo turizmo sodyboje

 

Kambariai/nakvynė. Kambariai yra Žaliajame name. Jame yra visi patogumai įskaitant vonią, tualetus, kondicionavimo/šildymo sistemą, modernią virtuvę. Jurtoje gali gyventi iki 3 žmonių.

Nuomojame salę ir kambarius kaimo turizmo sodyboje seminarams, stovykloms, mokymams ir kursams  Nuoma sodybos, kaimo turizmo, rami aplinka, harmanija, mokymams, meditacijos sodyba, prie miško ir ežero, seminarams, stovykloms ir stovyklai, jogos, nuomojame joga, kaime, gamtoje ramybė  nuomojame kaimo turizmo sodybą širvintų rajone prie ežero seminarams, stovykloms jogai

jurtoje jurtos nuoma, nuomojame sale seminarams ir stovykloms  nuoma seminarams kursams ir stovyklai jogos užsiėmimams

Salė. Salė (110 m2), jauki su gera akustika.

  Meditacijos sale

Terasa. Terasa (45 m2) tinka jogai, meditacijai, maitinimui.

terasa jogai

Laukiame Jūsų užklausų el. paštu spalvotaslietus@gmail.com ar telefonu +37069805831. Tikimės, kad galėsim išpildyti Jūsų lūkesčius. 

holi.lt - Holistinis Centras
Individualūs atsiskyrimai (retrytai)

nuomojame kaimo sodyboje salę, salės nuoma seminarams ir kursams ir jogos meditacijos stovyklai  Nuoma kaimo turizmo sodybos seminarams, kursams ir stovykloms  Labai graži sodyba išnuomojama seminarams ir stovykloms. Tinka jogai, meditacijai

Nuoma seminarams ir stovyklai kaime


Copyright © 2015  HOLI.LT  All rights reserved