individual retreat center

nuomojame sodyba seminarams meditacijos, nuoma jogos stovyklai, prie ežero, pirtis, miškas, jogos stovykla


 

RETRYTŲ CENTRAS - MEDITACIJŲ SODYBA
"BARAKA"

NUOMA SEMINARAMS, STOVYKLOMS, MOKYMAMS, RENGINIAMSMūsų Holistiniam centrui priklausančiame Retritų Centre "BARAKA", įsikūrusiame miško meditacinėje sodyboje netoli Vilniaus, siūlome jaukią, ramią erdvę Jūsų organizuojamiems užsiėmimams, stovykloms, seminarams, mokymams, renginiams.

Maloniai Jus kviečiame pasinaudoti mūsų vieta jeigu Jūsų veikla susijusi su holistika ar dvasine praktika (holistiniai terapijos būdai, masažai, meditacija, žmogaus kūno, energijos lavinimo praktikos, emocinės ir proto sveikatos gerinimas, tradicinės ir netradicinės dvasinės praktikos, psichoterapija ir pan.).


nuomojame nuoma seminarams, jogos, meditacijos, sodyba, stovyklai


Retytų Centras buvo kurtas specialiai dvasinei praktikai, todėl čia puoselėjame švarią, meditacinę, dvasinę atmosferą. Mūsų centre draudžiamas alkoholis, narkotikai, kiti svaigalai. Nenuomojame vestuvėms ar pokyliams. Pastatai statyti laikantis eko-statybos standartų. Centras nedidelis, bet jaukus, todėl idealiai tinka grupėms iki 30 žmonių. Kiekvienu atveju, atsižvelgdami į Jūsų planuojamą nuo žmonių skaičių, pasiūlysime optimaliausias sąlygas.

Jūsų patogumui:

Retrytų Centras miško meditacinėje sodyboje "BARAKA" yra Širvintų rajone, Kaimynų kaime, šalia Žebokštos ežero, netoli Musės upės. Atstumas nuo Vilniaus centro 39 km, nuo prekybos centro BIG - 34 km. Nuo Vilniaus centro automobiliu Ukmergės plentu galima atvykti vos per pusvalandį. Sodybai priklauso 1,2 ha miško ir 2,3 ha žemės, yra tvenkinys. Aplinkui yra daug gražių vietų (pievos, miškai, ežeras, upė, skardis) kur galima pasivaikščioti, pabūti ryšyje su gamta.

NUOMA SEMINARAMS, STOVYKLOMS, MOKYMAMS, RENGINIAMS  Nuoma meditacijos sodyboje seminarams, seminarai, stovyklos  Nuoma meditacijos seminarams gamtoje, kaimo turizmo sodyboje

 

Kambariai/nakvynė. Kambariai yra Žaliajame name. Jame yra visi patogumai įskaitant vonią, tualetus, kondicionavimo/šildymo sistemą, modernią virtuvę. Jurtoje gali gyventi iki 3 žmonių, o viename namuke - iki 4 žmonių. Yra keturi tokie namukai tinkami ir žiemai.

Nuomojame salę ir kambarius kaimo turizmo sodyboje seminarams, stovykloms, mokymams ir kursams  Nuoma sodybos, kaimo turizmo, rami aplinka, harmanija, mokymams, meditacijos sodyba, prie miško ir ežero, seminarams, stovykloms ir stovyklai, jogos, nuomojame joga, kaime, gamtoje ramybė  nuomojame kaimo turizmo sodybą širvintų rajone prie ežero seminarams, stovykloms jogaijurtoje jurtos nuoma, nuomojame sale seminarams ir stovykloms  nuoma seminarams kursams ir stovyklai jogos užsiėmimams

NUOMA SEMINARAMS, STOVYKLOMS, MOKYMAMS, RENGINIAMS

Salė. Salė (110 m2). Jauki šildoma/vėsinama salė su gera akustika.

 salės nuoma  salės nuoma

sales nuoma

Terasa. Terasa (45 m2) tinka jogai, meditacijai, maitinimui.


NUOMA SEMINARAMS, STOVYKLOMS, MOKYMAMS, RENGINIAMS  NUOMA SEMINARAMS, STOVYKLOMS, MOKYMAMS, RENGINIAMS

Laukiame Jūsų užklausų el. paštu spalvotaslietus@gmail.com ar telefonu +37069805831. Tikimės, kad galėsim išpildyti Jūsų lūkesčius. 

holi.lt - Holistinis Centras
Individualūs atsiskyrimai (retrytai)

nuomojame kaimo sodyboje salę, salės nuoma seminarams ir kursams ir jogos meditacijos stovyklai  Nuoma kaimo turizmo sodybos seminarams, kursams ir stovykloms  Labai graži sodyba išnuomojama seminarams ir stovykloms. Tinka jogai, meditacijai  sales nuoma

Nuoma seminarams ir stovyklai kaime


Copyright © 2015  HOLI.LT  All rights reserved